Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ev i kahre... mal viceva

Go down 
4 posters
AutorPoruka
kahra




Broj komentara : 1
Join date : 2008-09-08

Ev i kahre... mal viceva Empty
KomentarNaslov komentara: Ev i kahre... mal viceva   Ev i kahre... mal viceva Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 2:17 pm

Dodje Mujo kuci i uhvati Fatu u krevetu sa najboljim jaranom.Ne trepnusi, izvadi pistolj i ubije ga.
Kaze Fata:
-E moj Mujo, ako ti ovako nastavis, izgubices sve jarane!

Razgovaraju telefonom Mujo i Haso:
-S'a ima?
-Nista,skuh'o kahvu, pa kahvenisem.A kod tebe?
-Ja skuh'o caj od nane, pa onanisem..

Dodje Mujo na zeleznicku stanicu i vidi novu automat.Na njemu pise:˝Ubaci novcic, ovdje stavi ruku i masina ti kaze ko si¨Mujo stvarno proba i ubaci novcic.Automat mu kaze:
-Ti si Mujo i cekas voz za Sarajevo.A Mujo hoce da zajebe automat, nasminka se i opet ubaci novcic u automat.
-Ti si Mujo i cekas voz za Sarajevo.
Ode Mujo u WC i vidi kondomat.Kupi kondom i navuce ga na glavu, ode do masine i opet ubaci novcic.
-Jebi ga Mujo, dok ti ovdje glumis kurac, ode ti voz za Sarajevo

Dosao cigo kod doktora i vice:
-Doktore,pomagaj, ujela me zmija!!!
Doktor:
-Gdje te je ujela?
Cigo
-Tamo kod potoka
Doktor
-Ali, na kojem te mjestu ujela?
Cigo
-Ama, tamo kod potoka
Doktor
-Ali , za sta te je ujela?!??
Cigo
-Nizasta, nista joj nisam radio!

Milivoje je trebao da ode na razgovor za novi posao.Probudi se tako on ujutro, brzo se istusira, doruckuje i ode autom na razgovor za posao.Kad je konacno stigao, nije mogao nigdje naci mjesto za parkiranje.Voti se on tako okolo, ali mjesta nema.Posle nekog vremena bezuspjesnog trazenja odluci da se pomoli Bogu:
-Boze, ako mi pronadjes mjesto za parkiranje, obecavam da cu svake nedjelje u crkvu i nikad vise necu lagati.
Dvije minute kasnije pronadje Milivoje mjesto za parkiranje i veli:
-Alo Boze, nema veze, pronasao sam jedno mjesto.

Sjedali Bush, Mesić. Gotovina, učenik i starac u avionu. Nesto se dogodi sa avionom i svi moraju iskočiti iz njega. Imala su 4 padobrana. Bush uzme prvi i reče za Ameriku i iskoči iz aviona. Mesić uzme drugi i kaže za Hrvatsku i iskoči. Treći uzme Gotovina i kaže za Hrvate i on iskoči. Tada starac govori dječaku: "Uzmi ti ovaj zadnji padobran, meni je ionako ostalo malo vremena za živjet". Na to će mu učenik ne ostala su dva padobrana. Bush je uzeo moju školsku torbu!!!

Izgubili se u pustinji Mesić, Bush i Hussein. Odjednom naiđu na oazu, gdje ugledaju zlatnu ribicu. Ona im kaže: "Ispunit ću vam 3 želje, svakom po jednu." Bush kaže: "Vrati me u Ameriku!"
-I on se vrati.
Hussein kaže: "U Irak!"
-I ribica ga vrati.
A Mesić se posklizne i kaže: "U govna!"

Sastali se prije 30 godina kod Boga Tito, Nixon i Brežnjev.
Dođe Nixon pred Boga i upita ga: "Kada ce Amerikanci sletjeti na Jupiter?"
Bog odgovori: "Za 50 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Brežnjev pred Boga i upita ga: "Kada će Sovjetski savez voditi samostalnu vanjsku politiku?"
Bog odgovori: "Za 75 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Tito pred Boga i upita ga: "Kada će Jugoslavija imati visoki životni standard?"
I Bog se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Na satu hrvatskog jezika pita profesorica Ivicu da odrecitira jednu pjesmicu. "Ide Srbin poljem, trčim da ga koljem!" "Bravo Ivice, četvorka!" "Zašto četvorka, zašto ne petica?" "Što ga nisi odmah zaklao..."

Ustaše lovaju partizane, i pošto ne mogu nigdje, partizani se sakriju u bunar. Ubrzo dodu ustaše, sjednu na bunar, zapale cigare i pljucaju. Jedan ustaša:-Da nisu možda u šumi?- Jeka iz bunara:-Da nisu možda u šumi?- Drugi ustaša:-Da nisu možda u kukuruzu?- Jeka iz bunara:-Da nisu možda u kukuruzu?- Treći ustaša:-Da nisu možda u bunaru?- Jeka:-Da nisu možda u kukuruzu?-

Dode Clinton u Bosnu gdje ga dočeka cijela svita. I poželi se Clinton upoznati i sa običnom rajom i pristupi Fati pruži joj ruku i kaže: "Bill". A Fata će na to: "Bi što ne bi!"

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 60
Join date : 2008-09-08

Ev i kahre... mal viceva Empty
KomentarNaslov komentara: kahra.. klocu   Ev i kahre... mal viceva Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:16 am

kahra ti si samo copy paste xD.. al et nema veze..xaxa
Na vrh Go down
https://sesti2mmb.bosnianforum.com
Ali4ever
Admin
Ali4ever


Broj komentara : 161
Join date : 2008-09-10
Age : 28
Mjesto : Kovaci

Ev i kahre... mal viceva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ev i kahre... mal viceva   Ev i kahre... mal viceva Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 8:39 am

yahahahahh www.vicevi.co.yo poz
Na vrh Go down
https://sesti2mmb.bosnianforum.com/
Hamza




Broj komentara : 5
Join date : 2008-09-08

Ev i kahre... mal viceva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ev i kahre... mal viceva   Ev i kahre... mal viceva Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 3:05 pm

evo jean : ide crvenkapica sumom i naleti vuk na motoru
kae crvenkapica:vuce,vuce!!!!!!
vuk:ma kurac vuce otiso mu dihtung!!!!! Embarassed
Na vrh Go down
Sponsored content





Ev i kahre... mal viceva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ev i kahre... mal viceva   Ev i kahre... mal viceva Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ev i kahre... mal viceva
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ew malo viceva..da vam nebude dosadno xD

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sesti Dva ! Najbolji ! :: Malo viceva..xD-
Idi na: